Tider för inomhusterräng - 9-10/3 - 24
Lördag 9/3
Samtliga deltagare som rider Susannes ponnyer ska komma i god tid, så ni hinner hämta er ponny i hagen och borsta dem nogrannt. Alla ekipage ska ha skrittat fram 10 minuter på utebanan innan utsatt tid.
Grupp 1 - kl.8.00 - 9.30 - ca 50 cm (Susanne)
Signe Dufwa
Vendela Furbring
Ewanie Andersson
Tyra Jacobsson
Agnes Åhgren
Grupp 2 - kl.9.30 - 11.00 - ca 50cm (Susanne)
Isabelle Karlsson - Puff
Julia Tunemar - Bella
Rebecka Hanssen - Tia
Klara Abrahamsson - Unique
Elin Andersson
Grupp 3 - kl.11.00 - 12.30 - ca 50 cm (Susanne)
Annie Josefsson - Gilja
Linnea Göth - Gina
Alva Adolfsson
Julius Lindqvist
Ellen Brinkby - Impy
Pause - ombyggnad, samt sladdning av banan
Grupp 4 - kl.14.00 - 15.30 - ca 60-70 cm (Susanne)
Emma Wiesgickl
Alicia Adolfsson
Lovisa Andersson
ledig plats
ledig plats
Grupp 5 - kl.15.30 - 17.00 - ca 60-70 cm (Susanne)
Wilma Lind - Caramelle
Sigrid Björkegren - Nonna
Elvira Lantz - Honey
Agnes Fahlström - Märta
Maya Sturk
Grupp 6 - kl.17.00 - 18.30 - ca 70 cm (Tord)
Maja Lund
Emilia Svanberg
Malin Törnqvist
Ida Almqvist
Amanda Avinder
Information till samtliga deltagare!!!!!!!
* Stanna hemma om ngn häst i stallet visat symptom på sjukdom de 2 senaste veckorna!!
* Skritta fram 10 min innan utsatt tid på utebanan.
* Vi har fikaförsäjning uppe i cafeterian!
Söndag 10/3
Grupp 1 - kl.8.00 - 9.30 - ca 80 cm (Tord)
Wilda Westergren
Tyra Dahlqvist
Amelia Nederman
Vega Markström
Joy Frid
Grupp 2 - kl.9.30 - 11.00 - ca 80 cm (Tord)
Sara Jussi
Julia Dacke
Isa Hedell
Kajsa Rietz
ledig plats
Grupp 3 - kl.11.00 - 12.30 - ca 80 cm (Tord)
Wilda Westergren
Moa Tapper
Angelica Wickström
Alice Bogren
Alexandra Kindh
Pause - ombyggnad, samt sladdning av banan
Grupp 4 - 14.00 - 15.30 - ca 100 cm (Tord)
Ellinor Hagberg
Elin Granqvist
Lina Lundholm
ledig plats
ledig plats
Grupp 5 - kl 15.30 - 17.00 - ca 100 cm (Tord)
Maria Karlsson
Ida Amqvist
Stina Isaksson
Tilda Isaksson
ledig plats
Varmt välkomna!!!!!
Vi säljer enklare fika i caffis!